Kargo Detaylar

 KARGO VE TESLİMAT


 

 
 KARGOSÜRAT KARGO
 KARGO ÜCRETİ Sabit  15 TL  (Türkiye'nin her yerine)
 KARGO KAMPANYA 200 TL ve üzeri siparişlerde Kargo ücretsiz

 
KAPIDA ÖDEME SİSTEMİ VAR MIDIR?
 
Kapıda ödeme sistemimiz mevcuttur. Kapıdan ödeme ile siparişinizin ödemesini ürün elinize ulaştığında ister kapıdan ister kredi kartı ile ister nakit olarak ödeyebilirsiniz. 
 
Kapıda Ödeme Ek Hizmet Bedeli / Tahsilat Bedeli Nedir?
 
Hizmet bedeli; Kargo firmasının belirlediği ek hizmet tutarıdır. Biz bu tutarı müşterilerimizden talep etmemekteyiz. Kargo sabit fiyatı 15 TL'dir. 200 TL ve üzeri sipariş vererek kargo ücreti ödemezsiniz. Bu sebepten müşterilerimize 200 TL ve üzerinde sipariş vermelerini önermekteyiz.

 

Sipariş Takibi
 
Siparişinizin durumunu dilediğiniz zaman üye girişi yaptıktan sonra "Hesabım" bölümündeki"Siparişlerim”sekmesinden takip edebilirsiniz.
 
 
 
Kargo Gönderimi,Teslimat

Siparişler ürünler stoklarımızda mevcut olduğundan Aynı gün kargoya verilir. Hava durumu, anlaşmalı kargo firmasının günlük alımlardaki aksaklıkları gibi olağan dışı durumlarda kargoya teslimatlar 1 gün ile 3 gün arasında değişebilir. Saat 16:00 dan sonra gelen siparişler bir sonraki gün alınmış kabul edilir. Cumartesi ve Pazar günü ayrıca resmi tatil ile bayram günlerine rastlayan siparişleriniz; takip eden ilk iş günü alınmış kabul edilir.

  Kargo ücreti Sabit  15  TL dir. 200 tl ve üzeri siparişlerde kargo ücretsiz olarak gönderilir.
 
Teslimat alanımız Türkiye sınırları dâhilinde bulunan tüm il ve ilçeleri kapsamaktadır.Kargo gönderim sınırları dışında kalan Belde ve köy adresli siparişler için müşteri ile görüşülerek yeni teslimat şubesi belirlenebilir.  Siparişiniz anlaşmalı olduğumuz  Sürat Kargo firması tarafından vermiş olduğunuz teslimat adresine yollanır.  Adresinizde bulunmamanız durumunda kargo yetkilisi tarafından, siparişinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılır. 3 gün içerisinde şubeye giderek ürünü teslim almazsanız paketiniz kargo şirketi tarafından şirketimize iade edilir.

 

Herhangi bir sorunla karşılaşmamak için paketinizi, teslim aldığınız an kargo yetkilisinin yanında açıp kontrol etmenizi öneriyoruz. Ürününüzde hasar olması ya da eksik ürün olması durumunda kesinlikle ürünü teslim almayınız ve kargo çalışanından tutanak tutmasını isteyerek ürünü bize geri gönderiniz.

Kargo teslimat süresi ortalama 1 ile 7 gündür. İl ve ilçelere göre farklılık gösterebilir.
 
 
Anlaşmalı Kargomuz Ve Gönderim Yapılmayan Yerler
Gönderilerimizi anlaşmamız gereği Sürat Kargo firması ile yapmaktayız.

Teslimat alanımız Türkiye sınırları dâhilinde bulunan tüm il ve ilçeleri kapsamaktadır. Sürat Kargo gönderim sınırları dışında kalan Belde ve köy adresli siparişler için müşteri ile görüşülerek yeni teslimat şubesi belirlenebilir. Sürat Kargo Dağıtım ağı dışından gelen siparişler için müşteri onay verdiği takdirde merkezi ilçe veya en yakın Sürat kargo şubesine gönderim yapılabilir.
 

Kargo gecikmelerinden memlekettenorganik.com sorumlu değildir.