Biz kimiz

İkisi Gemlik, biri Orhangazi'de olmak üzere toplam 3 mağazada müşterilerine hizmet veren ve gelen talebe göre ürünlerini Türkiye'nin dört bir yanına ulaştıran Mete Zeytin, müşterilerine zengin ürün yelpazesiyle hizmet vermekte ve günden güne ürün gamını daha da genişletmektedir. 

Temelleri 1932 yılına dayanan Gemlik merkezli bir aile şirketi olarak yola çıkan Mete Zeytin Firması'nın sahibi Hikmet Mete, bugün ikinci kuşak yönetici olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Oldukça zengin bir ürün yelpazesine sahip olan Mete Zeytin; zeytin, zeytinyağı, turşu çeşitleri, doğal ev salçaları, reçeller, acı soslar, zeytinyağlı sabunlar ve güzellik bakım ürünleri, şıralar, kestane şekeri, pişmaniye, doğal köy balı ve konserve çeşitlerini her zaman bulabilirsiniz. Mete Zeytin ürünleri katkısız olarak imal edilmektedir. Ayrıca yöresel lezzetler konusunda da iddialı olanMete Zeytin tüm Türkiye’yi bu lezzetleri tatmaya davet etmektedir.

Kalite ve hijyeni ön planda tutan Mete Zeytin, Gemlik ilçesinde bulunan Yalova-İstanbul yolu 1. km’deki merkez binası ve Gemlik ve Orhangazi’deki şubeleriyle siz değerli müşterilerine haftanın 7 günü 24 saat açık olarak 9 kişilik güler yüzlü personeliyle hizmet vermektedir.

Dünyanın en lezzetli zeytin ve zeytinyağlarını ve sitemizde gördüğünüz tüm ürünlerimizi Türkiye’nin her yerine gönderiyoruz. Siz de bu lezzetlerden mahrum kalmamak için hemen sitemizden sipariş verebilirsiniz.